Shqiptarët shumicë do votojnë për Blerim Rekën! Ku do gjejnë BDI dhe LSDM shqiptarë për Stevo Pendarovskin!?
maqedonia
Shqiptarët shumicë do votojnë për Blerim Rekën! Ku do gjejnë BDI dhe LSDM shqiptarë për Stevo Pendarovskin!?

Shqiptarët shumicë do votojnë për Blerim Rekën! Ku do gjejnë BDI dhe LSDM shqiptarë për Stevo Pendarovskin!?

ZHURNAL.mk

© ZHURNAL 16.03.2019, 22:31 | B.M. | 18,704 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."