Antikorrupcioni do të ndjekë nëse partitë dhe shteti përzihen në fushatë
maqedonia
Antikorrupcioni do të ndjekë nëse partitë dhe shteti përzihen në fushatë

Antikorrupcioni do të ndjekë nëse partitë dhe shteti përzihen në fushatë

ZHURNAL.mk

© ZHURNAL 22.03.2019, 10:41 | Z.H. | 1,460 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."