Në lidhje me Thomas Strakoshën? Flet moderatorja simpatike (Foto)
showbiz
Në lidhje me Thomas Strakoshën? Flet moderatorja simpatike (Foto)

Në lidhje me Thomas Strakoshën? Flet moderatorja simpatike (Foto)

E ftuar në “Thumb”, Arjola tregoi se mes tyre nuk ka pasur asgjë dhe ajo nuk e ka takuar asnjëherë Thomasin.

“Unë atë njeri nuk e kam takuar njëherë në jetë. Si mund të lidhesh me një njeri që se ke takuar kurrë se ke përshëndetur njëherë nga afër.  Strakosha më bëri një koment shumë dashamirës, e kapi një nga portalet dhe filluan.

Tani të më lidhësh me një njeri që unë nuk e kam takuar asnjëherë në jetë, për një koment dashamirës më duket shumë e tepërt ndaj dhe unë nuk kam folur asnjëherë. Ta lëmë të qetë të birin e botës se kushedi ka jetën e vetë”, u shpreh Arjola.

© ZHURNAL 25.03.2019, 16:10 | L.E. | 3,396 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."