Anjeza Shahini publikon portretin e bukur familjar (Foto)
showbiz
Anjeza Shahini publikon portretin e bukur familjar (Foto)

Anjeza Shahini publikon portretin e bukur familjar (Foto)

Anjeza Shahini ka pak kohë që u bë nënë për herë të parë.

Anjeza Shahini dhe partneri i saj u bekuan me një vajzë, për të cilën ajo po kujdeset vazhdimisht, shkruan lajmi.net.Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet me vajzën në krahë dhe bashkëshortin pranë saj.

Për ndryshe, sa i përket jetës profesionale, Anjeza nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

© ZHURNAL 25.03.2019, 16:15 | L.E. | 5,492 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."