Miriam Cani në të kuqe, po rrezaton ëmbëlsi
showbiz
Miriam Cani në të kuqe, po rrezaton ëmbëlsi

Miriam Cani në të kuqe, po rrezaton ëmbëlsi

Miriam Cani është nga ato femrat që përherë reflekton dashuri dhe sinqeritet.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare shquhet për thjeshtësinë dhe bukurinë natyrale.

Veshur e tëra në të kuqe, ajo duket kaq e ëmbël. Me këtë veshje ajo u paraqit të premtën në netët live në “The Voice Kids Albania”, ku u angazhua së fundmi./Indeksonline/

© ZHURNAL 25.03.2019, 16:25 | L.E. | 2,081 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."