Sot ora 18:30 Zaev përballet në duel televiziv me Mickoskin
maqedonia
Sot ora 18:30 Zaev përballet në duel televiziv me Mickoskin

Sot ora 18:30 Zaev përballet në duel televiziv me Mickoskin

Shkup, 26 mars – Kjo do jetë përballja e dytë televizive e dy liderëve të partive më të mëdha maqedonase Zaev dhe Mickoski pas përballjes në RTVM.

Për sot në emisionin ‘Vetëm e vërteta’ në Kanal5 është paralajmëruar dueli televiviz mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kreut të opozitës Hristijan Mickoski me fillim në ora 18:30.

© ZHURNAL 26.03.2019, 00:05 | T.E. | 4,765 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."