15 protestues të plagosur
shqiperia
15 protestues të plagosur

15 protestues të plagosur

Partia Demokratike njoftoi se aktualisht nga dhuna e policisë janë plagosur 15 persona mes të cilëve dhe gazetarë.

Janë mbi 15 protestues të verifikuar aktualisht në protestë të plagosur ose më probleme të renda me frymemarrjen“,- deklaron PD.

© ZHURNAL 13.04.2019, 20:51 | T.E. | 865 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."