Spiropali-opozitës: Në fund do marrin mesazhin ngushëllues të Berishës për protestën më të madhe në botë!
shqiperia
Spiropali-opozitës: Në fund do marrin mesazhin ngushëllues të Berishës për protestën më të madhe në botë!

Spiropali-opozitës: Në fund do marrin mesazhin ngushëllues të Berishës për protestën më të madhe në botë!

“Janë aq të verbuar nga dëshpërimi prej humbësish, sa edhe po ta mësyjnë non-stop, nga 10 herë në ditë 10 vjet rrjesht kryeministrinë dhe parlamentin, e vetmja gjë që do marrin në këmbim është mesazhi ngushëllues i Berishës për protestën më të madhe në botë!”-shkruan Spiropali.

© ZHURNAL 13.04.2019, 21:25 | T.E. | 807 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."