Policia nis rrëmbimin e protestuesve
shqiperia
Policia nis rrëmbimin e protestuesve

Policia nis rrëmbimin e protestuesve

Policia ka nisur rrëmbimin e protestuesve duke i dërguar në qeli.

Mësohet se një nga protestuesit është marrë me dhunë nga policia dhe është futur në një makinë për tu dërguar në qeli.

Ende nuk dihet se kush është protestuesi.

© ZHURNAL 13.04.2019, 21:26 | T.E. | 550 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."