I nxorri zbuluar! Kush janë VIP-at shqiptarë që kanë bërë operacione plastike? Doktor Skerdi shokon Ermal Mamaqin
showbiz
I nxorri zbuluar! Kush janë VIP-at shqiptarë që kanë bërë operacione plastike? Doktor Skerdi shokon Ermal Mamaqin

I nxorri zbuluar! Kush janë VIP-at shqiptarë që kanë bërë operacione plastike? Doktor Skerdi shokon Ermal Mamaqin

Skerdi Faria është një nga doktorët plastik më të njohur në vend dhe një ndër personazhet më të komentuar në media. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikon shpesh video e foto të ndryshme dhe njiihet për miqësitë e tij me personazhet e njohur. Por kush janë VIP-at që kanë kryer ndërhyrje?

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, doktori i ka thënë një më një të gjithë emrat e VIP-ave që kanë bërë operacione plastike. Megjithatë Skerdi zgjodhi që këtë sekret ta ndante vetëm me Ermalin.

Teksa Skerdi tregonte kush VIP-a kanë bërë operacione plastike, Ermali u shokua dhe nuk mund t’i besonte që disa prej tyre nuk kanë bukuri natyrale.

© ZHURNAL 14.04.2019, 10:14 | L.E. | 1,623 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."