Kështu i nderoi Remzie Osmani gratë e dëshmorëve të Kosovës në dasmën e djalit të saj!
showbiz
Kështu i nderoi Remzie Osmani gratë e dëshmorëve të Kosovës në dasmën e djalit të saj!

Kështu i nderoi Remzie Osmani gratë e dëshmorëve të Kosovës në dasmën e djalit të saj!

Dasma e Hamzës, djalit të këngëtares Remzie Osmani mori pothuajse gjithë vëmendjen e mediave ditët e fundit, shkruan GazetaBlic.Çifti, organizuan dasmën e tyre në një njërin nga hotelet me luksoze të Prizrenit.Të ftuar kishte mysafirë të shumtë, duke u nisur nga këngëtarë dhe shumë fytyra tjera të njohura.

Në  emisionin ‘Prive‘, u zbuluan detaje që nuk janë treguar dhe që ne nuk i kemi parë.Këngëtarja Remzie Osmani bashkë me bashkëshortin e saj kishin rezervuar një tavolinë të madhe për gratë e dëshmorëve të Kosovës.Shikojeni emisionin nga minuta e 1:20 dhe shiheni se për cilën tavolinë bëhet fjalë.

 

© ZHURNAL 14.04.2019, 10:53 | L.E. | 2,334 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."