Pas ditëlindjes, rregullohet sërish Qëndresa, iu ‘ҫmend’ me këtë pamje (Foto)
showbiz
Pas ditëlindjes, rregullohet sërish Qëndresa, iu ‘ҫmend’ me këtë pamje (Foto)

Pas ditëlindjes, rregullohet sërish Qëndresa, iu ‘ҫmend’ me këtë pamje (Foto)

Qëndresa Bajrami është gruaja e moderatorit të mirënjohur, Labinot Gashit.

Ajo është shumë e komentuar në media e në publik e sidomos tani në kohën kur është bërë nënë, përcjell ORAinfo.Para pak muajve Qëndresa dhe Labi u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Mbrëmë Qëndresa festoi ditëlindjen, ku u duk shumë bukur.

Por, pas kësaj ajo publikoi dy pamje të bukura ku shihet se është rregulluar dhe po shkëlqen.

© ZHURNAL 14.04.2019, 10:56 | L.E. | 1,739 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."