Reperi shqiptar e konfirmon se ka pas afera romantike me disa këngëtare shqiptare (Video)
showbiz
Reperi shqiptar e konfirmon se ka pas afera romantike me disa këngëtare shqiptare (Video)

Reperi shqiptar e konfirmon se ka pas afera romantike me disa këngëtare shqiptare (Video)

Reperi shqiptar ‘Don Phenom‘ ishte i ftuari i radhës në emisionin ‘Prive‘, shkruan GazetaBlicAi foli për sukseset e tij deri më tani me projekte muzikore, po ashtu shpalosi edhe disa detaje të reja.‘Don Phenom‘, tha se shumë shpejt do të vijë në bashkëpunim me reperin Unikkatil.

Krahas pyetjeve lidhur me jetën profesionale, ai nuk shpëtoi pa u pyetur edhe pak nga jeta private.Reperi ka pasur disa momente të ‘vështira’ për të që lidhet me jetën e tij private.‘Momenti më i shtirë ka qenë kur na ka thirr naj loçkë në telefon e kena pas ndonje pune me bo kjo osht shumë e vështirë për mu është gjynah me i lon loçkat’ mbas po duhet me punu kaniher them gjithmonë’ tha reperi.

Kur jemi tek aferat me femra, ai e pranon se ka pasur afera me disa këngëtare shqiptare.Duke buzëqeshur, tha ‘A din si është puna, është sikur me qenë në një dhomë të ngushtë e lyer me bojë dhe mos me u nyjë me të kerkund kështu e ka ky muhabet, edhe jom hy në atë dhomë të ngushtë kështu që’ thotë ‘Don Phenom’

Pra me këtë ai e dëshmon se ka pasur afera me këngëtaret shqiptare.Shikojeni rubrikën nga minuta e 6:20.

© ZHURNAL 14.04.2019, 10:57 | L.E. | 1,624 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."