Petrit Vasili: Neveri për këtë greminën në krye të qeverisë
shqiperia
Petrit Vasili: Neveri për këtë greminën në krye të qeverisë

Petrit Vasili: Neveri për këtë greminën në krye të qeverisë

Nga Petrit Vasili-

 

Neveri per kete greminen ne krye te qeverise dhe per te gjithe gjirizlleqet qe komentojne ai bashke me breshkat dhe guaket,qe ka ne qeveri.

 

Ere e neveritshme vjen nga karriget ku jane ulur perbuzurit,inferioret,te kompleksuarit dhe te poshteruarit,qe duan te shplajne surratin me ca dite te qelbura ne qeveri.

© ZHURNAL 14.04.2019, 08:59 | Z.H. | 430 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."