Jo vetëm Labi, por edhe motra tij po merr vëmendje (Foto)
showbiz
Jo vetëm Labi, por edhe motra tij po merr vëmendje (Foto)

Jo vetëm Labi, por edhe motra tij po merr vëmendje (Foto)

Labinot Gashin po thuajse e njohim të gjithë, është moderatori i cili është prezent në ekranet tona televizive me dekada të tëra, shkruan Kosovarja.Përveç  gruas dhe vajzës së saj, në rrjetet sociale kemi pasur mundësi ta njohim edhe motrën e tij Agnese.

Një fytyrë e ëmbël dhe engjullore, me një stil të veçantë po merr vëmendje të mjaftueshme në mediat rozë.

Ajo është e martuar dhe ka dy djem.

E sot, ndjekësve të saj u ka dhuruar dy imazhe ku shihet me një buzëqeshje të lehtë dhe të ëmbël.

E natyrisht, komentet nga ana e tyre nuk kanë munguar.

Për më shumë iu flasin imazhet:

© ZHURNAL 14.04.2019, 09:28 | L.E. | 1,083 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."