Shyhretja poston foto me burrin nga pushimet, po shikoni çfarë i kanë bërë vajzat e saj (Foto)
showbiz
Shyhretja poston foto me burrin nga pushimet, po shikoni çfarë i kanë bërë vajzat e saj (Foto)

Shyhretja poston foto me burrin nga pushimet, po shikoni çfarë i kanë bërë vajzat e saj (Foto)

Ajo ka vendosur që të pushojë ca ditë në Turqi.

Është këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli ajo e cila po përfolët aq shumë në mediat rozë, sikur të ishte një vajzë e re.

Pas shumë angazhimeve, ajo ka vendosur që të pushojë ca ditë në Turqi me burrin e saj.

E meqë, vera dhe sezona e dasmave po fillon ka bërë mirë që ia ka nxjerrë vetes këtë pushim qysh tani, shkruan Kosovarja.Si gjithmonë e buzëqeshur në imazhin që ka sjellur përkrahë bashkëshortit të saj, nuk kanë munguar as komentet nga familjarët dhe miqtë e tyre.

Mirëpo, foton e tyre fillimisht e kanë pushtuar komentet nga vajzat e saj dhe reja e saj Learta të cilën po ashtu e konsideron si vajzë të veten.

E natyrisht, e rrethuar me kaq dashuri nga personat më të dashur të saj, edhe pushimet do i kalojë për mrekulli.

© ZHURNAL 14.04.2019, 09:30 | L.E. | 17,116 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."