Harroi Ibrahimin, ja me kë po martohet ‘Mavi’ në moshën 55-vjeçare (Foto)
showbiz
Harroi Ibrahimin, ja me kë po martohet ‘Mavi’ në moshën 55-vjeçare (Foto)

Harroi Ibrahimin, ja me kë po martohet ‘Mavi’ në moshën 55-vjeçare (Foto)

Hulya Avsar është aktorja shumë e njohur e kinematografisë turke.

Ajo për vite konsiderohej si një ndër më të bukurat e Turqisë e shumë më të veçantë e kanë bërë sytë e saj të kaltër, përcjell ORAinfo.Syve ngjyrë blu i ka kënduar edhe Ibrahim Tatlises në këngën ‘Mavi’,e më të cilin ishte e lidhur për shumë vite.

Tani ajo është në moshën 55-vjeçare dhe së shpëjti pritet të martohet.

 

© ZHURNAL 15.04.2019, 13:27 | L.E. | 24,782 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."