Ermali dhe Ariana bëhen romantik, shfaqën duke u puthur (Foto)
showbiz
Ermali dhe Ariana bëhen romantik, shfaqën duke u puthur (Foto)

Ermali dhe Ariana bëhen romantik, shfaqën duke u puthur (Foto)

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu bëhet romantik, poston foto duke u puthur me gruan.

Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit një imazh, ku shfaqet duke e puthur bashkëshorten.

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit vendor, shkruan lajmi.net.Mbrëmë, çifti kanë publikuar një fotografi, në të cilën shfaqen shumë të dashuruar pranë njëri-tjetrit.

Në foto, Ermali shihet duke i dhuruar një puthje në faqe Arianës.

Për ndryshe, çifti janë prindër të tre fëmijëve dhe pritet që së shpejti të bëhen me fëmijën e katërt.

© ZHURNAL 15.04.2019, 13:09 | L.E. | 795 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."