Mësohet skuadra e re e Frank Ribery, befasohen të gjithë
sport
Mësohet skuadra e re e Frank Ribery, befasohen të gjithë

Mësohet skuadra e re e Frank Ribery, befasohen të gjithë

Franck Ribery është në prag të nënshkrimit për klubin me bazë në Katar Al-Sadd – sipas Kicker.

36-vjeçari do të largohet nga Allianz Arena këtë verë dhe tani do të bashkohet me ish-mesfushorin e Barcelonës dhe Spanjën Xavi Hernandez në Katar.

Ribery ka shënuar katër gola në 21 paraqitje të Bundesligës për Bayernin këtë sezon. 

© ZHURNAL 15.04.2019, 14:18 | Z.H. | 1,138 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."