Gëzimja grimohet e bën frizurë vetë, kaq bukur po duket në dimi e dallam (Foto)
showbiz
Gëzimja grimohet e bën frizurë vetë, kaq bukur po duket në dimi e dallam (Foto)

Gëzimja grimohet e bën frizurë vetë, kaq bukur po duket në dimi e dallam (Foto)

Gëzime Krasniqi është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para pak më shumë se një jave dhe kanë bërë tri ditë dasmë, përcjell ORAinfo.Së fundi si duket në shtëpinë e këngëtares kanë ardhur mysafirët për ta vizituar nusen.

E Gëzimja është grimosur dhe ka bërë frizurë vetë. E veshur në dimi e dallam reja e Remzies po duket më e bukur se kurrë.

© ZHURNAL 15.04.2019, 16:13 | L.E. | 4,324 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."