Xhensila mahnitë me thjeshtësi dhe bukurinë natyrale (Foto)
showbiz
Xhensila mahnitë me thjeshtësi dhe bukurinë natyrale (Foto)

Xhensila mahnitë me thjeshtësi dhe bukurinë natyrale (Foto)

Këngëtarja e njohur, Xhensial Myrtezaj çdo herë mahnitë me bukurinë e saj natyrale, thjeshtësinë dhe pozitivitetin që transmeton.

Në një imazh që ka publikuar së fundi, Xhensila erdhi në tuta sportive, pa grim derisa rrezatonte me pamjen e buzëqeshur, shkruan Indeksonline.Këngëtarja nga Shqipëria e veshur e tëra në të kuq të kombinuar me atlete ‘Gucci’ dukej plotë shkëlqim.

Ndryshe, Xhensila u rikthye pas një kohe të gjatë me këngën ‘Sekreti im’ që  e solli në bashkëpunim me Pirro Çako.

© ZHURNAL 15.04.2019, 16:03 | L.E. | 1,339 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."