MPB me padi penale kundër 23-vjeçarit nga Kumanova
kronika
MPB me padi penale kundër 23-vjeçarit nga Kumanova

MPB me padi penale kundër 23-vjeçarit nga Kumanova

Kumanovë, 15 prill - SPB-Kumanovë ka ngritur padi penale kundër personit S.M. (23) nga Kumanova për shkak të dyshimit për kryerjen e veprës penale “prodhim i paautorizuar dhe shitje të substancave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”. Më 8 mars 2019, në Kumanovë, policia gjatë kontrollit tek i dyshuari, ka gjetur kokainë.

© ZHURNAL 15.04.2019, 19:18 | T.E. | 1,693 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."