Gjendet i vdekur 60- vjeçari nga Manastiri
kronika
Gjendet i vdekur 60- vjeçari nga Manastiri

Gjendet i vdekur 60- vjeçari nga Manastiri

Manastir, 15 prill - 60-vjeçari me inicialet T.K. nga Manastiri është gjetur i vdekur në bulevardin Koço Racin.

Nga ndihma e Shpejtë njoftojnë se personit derisa po ecte në bulevard i është përkeqësuar gjendja dhe është rrëzuar, ku si pasojë edhe ka ndërruar jetë . Nga Ministria e Brendshme thonë se nuk ka gjurmë të dhunës.

Me urdhër të prokurorit Publik, trupit është dorëzuar për autopsi.

© ZHURNAL 15.04.2019, 20:30 | T.E. | 838 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."