Modelja Herolinda Istrefi ulet dhe...
showbiz
Modelja Herolinda Istrefi ulet dhe...

Modelja Herolinda Istrefi ulet dhe...

Është një nga modelet me të bukura kosovare.

Herolinda Istrefi njihet për fotografitë e saj të guximshme dhe me plotë stil që i publikon në rrjetet sociale, shkruan Syri Kosova.

Ajo shpesh publikon fotografi të ndryshme, duke treguar se sa shumë e do objektivi i i aparatit fotografik.

Madje, edhe në foto ku është e veshur kokë e këmbë, duket mjaft seksi.

Kujtojmë që Linda është motra e modeles Besa Istrefi.

© ZHURNAL 15.04.2019, 20:05 | T.E. | 943 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."