Dafina Zeqiri publikon këngën e re (Video)
showbiz
Dafina Zeqiri publikon këngën e re (Video)

Dafina Zeqiri publikon këngën e re (Video)

“Rofe” titullohet kënga më e re e Dafina Zeqirit.

Këngëtarja publikoi këtë projekt për ditëlindje, si dhuratë për të gjithë ata që adhurojnë muzikën e saj.

Dafina punoi me Cricket dhe BledBeats për muzikën, ndërkaq për tekstin u përkujdes vetë ajo, në bashkëpunim me Arianit Palaj.

© ZHURNAL 15.04.2019, 08:42 | L.E. | 455 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."