Poni na prezanton me djalin e burrin e saj
showbiz
Poni na prezanton me djalin e burrin e saj

Poni na prezanton me djalin e burrin e saj

Jeta e saj private ka qenë larg nga mediat.

Poni është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptarë.

Këngëtarja jetën e saj private e mbanë shumë të konservuar, duke mos postuar asgjë rreth familjes së saj.

Në një video të postuar në ‘Instastory’ e cila u fshi menjëherë shihet partneri dhe djali i saj duke u argëtuar në pishinë.

© ZHURNAL 15.04.2019, 08:49 | L.E. | 516 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."