Vazhdon përplasja mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit (Video)
showbiz
Vazhdon përplasja mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit (Video)

Vazhdon përplasja mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit (Video)

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje.

E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre.

Artistet kishin menduar publikimin e një kënge kushtuar nënës. Deri këtu gjithçka ishte në rregull. Problemi doli se ato kishin planifikuar që pjesë e videos së këngës të ishin nënat e tyre të vërteta.

E para që e bëri një gjë të tillë ishte Shyhrete Behluli, e cila muajin e kaluar publikoi ‘Je e vetmja’. Pjesë e klipit ishte edhe nëna e saj.

Kjo shkaktoi reagimin e Motrave Mustafa. Ato thanë se kjo ishte ide e tyre, dhe se këngëtarja e famshme ua vodhi.

Akuza ndaj Behlulit u dhanë edhe në emisionin ‘N’Kosovë Show’ ku ishin të ftuara Motrat Mustafa. Ato njëherit promovuan këngën ‘Çika e Nanës’ derisa në klip kanë edhe nënën e tyre.

Behluli deri më tani nuk ka reaguar derisa për detaje të tjera shikoni videon më poshtë.

© ZHURNAL 15.04.2019, 08:51 | L.E. | 1,772 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."