Gresa vishet e tëra me të zeza, duket “kopje” e nënës së saj (Foto)
showbiz
Gresa vishet e tëra me të zeza, duket “kopje” e nënës së saj (Foto)

Gresa vishet e tëra me të zeza, duket “kopje” e nënës së saj (Foto)

Vajzat e Shyhrete Behlulit gjithmonë kanë qenë në qendër të vëmnedjes.

Edhe pse, është vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit, ndryshe prej motrave të saj, nuk është se ekspozohet shumë në faqet rozë, shkruan Kosovarja.Publiku e njeh vetëm si vajzën e Shyhretes, por nuk di asgjë rreth saj.

Jeta e saj private dhe çdo gjë tjetër është shumë larg syve dhe veshëve të mediave rozë. Mirëpo, me apo pa qëllim, sa herë që poston fotografi në Instagram nuk kalon pa marr vëmendje.

Ngjashëm ka ndodhur edhe me imazhin e saj të postuar vetëm pak minuta më parë.

Me një dukje elegante po duket për mrekulli.E natyrisht, dihet se nga e ka trashëguar tërë këtë bukuri.

© ZHURNAL 15.04.2019, 08:53 | L.E. | 1,052 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."