A është në lidhje Tayna? – reperja përgjigjet më në fund
showbiz
A është në lidhje Tayna? – reperja përgjigjet më në fund

A është në lidhje Tayna? – reperja përgjigjet më në fund

Rep-artistja Tayna, ka folur pak për jetën personale.Gjatë një paraqitje në “E diell”, ajo u pyet nëse është në lidhje me dikë dhe Tayna u përgjigj shkurt.“Jo”, tha ajo duke cituar më pas edhe një pjesë të këngës së saj “Pow Pow”.

Kënga e fundit e Taynës është “Kce” e cila ka arritur më shumë se 10 milionë klikime në youtube.Pas këtij suksesi, ajo nuk ka të ndalur pasi përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një verë të nxehtë me projekte nga ajo.

© ZHURNAL 15.04.2019, 08:56 | L.E. | 342 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."