Nexhat Osmani publikon këngën “Ma e mira” (Video)
showbiz
Nexhat Osmani publikon këngën “Ma e mira” (Video)

Nexhat Osmani publikon këngën “Ma e mira” (Video)

Kënga është në bashkëpunim me dy artistë të rinj 

Këngëtari i njohur shqiptar, Nexhat Osmani ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “Ma e mira” dhe është në bashkëpunim me Culimusik dhe Enom.

“Ma e mira” është publikuar e shoqëruar edhe me videoklip, përcjellë rtv21.tv Culimusik është përkujdesur për muzikën dhe orkestrimin, ndërsa teksti është i kombinuar me atë të këngës origjinale të këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit, “Je ma e mira”.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Culimusik në Youtube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

© ZHURNAL 15.04.2019, 09:26 | L.E. | 170 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."