Një kaçurrele që ju ‘çmend’, vajza e Donika Kadajt lë nën hije të gjitha (Foto)
showbiz
Një kaçurrele që ju ‘çmend’, vajza e Donika Kadajt lë nën hije të gjitha (Foto)

Një kaçurrele që ju ‘çmend’, vajza e Donika Kadajt lë nën hije të gjitha (Foto)

Njihuni me vajzën e Donikës.

Një nga figurat e rëndësishme dhe mjaftë të përfolura të politikës në vend është edhe Donika Kadaj-Bujupi.

Kadaj-Bujupi është prej vitesh e angazhuar në politikë dhe ka treguar se është femër e zonja dhe me vizion të qartë.

Donika, nuk është nga ato politikane, apo deputete që thjesht zënë një karrige. Ajo, e ka dëshmuar disa herë që ti të ngrisë shumë çështje, të jetë e zëshme, e mbi të gjitha, di të bëjë politikë.

Ju njohim me Doruntinën, vajzën kaçurelse e bukuroshe të politikanes Donika Kadaj-Bujupi.

I paska ngjarë mjaftë të ëmës!

© ZHURNAL 15.04.2019, 09:28 | L.E. | 768 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."