Asani, Janushev dhe Kiracovski i shtrijnë dorën njëri tjetrit, premtojnë zgjedhje të lira demokratike
maqedonia
Asani, Janushev dhe Kiracovski i shtrijnë dorën njëri tjetrit, premtojnë zgjedhje të lira demokratike

Asani, Janushev dhe Kiracovski i shtrijnë dorën njëri tjetrit, premtojnë zgjedhje të lira demokratike

ZHURNAL.mk

© ZHURNAL 19.04.2019, 14:38 | Z.H. | 2,366 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."