Aksident në Çair, tre gra dhe një fëmijë të lënduar (Foto)
maqedonia
Aksident në Çair, tre gra dhe një fëmijë të lënduar (Foto)

Aksident në Çair, tre gra dhe një fëmijë të lënduar (Foto)

Shkup, 19 prill – Pasdite në rrugën Emin Duraku në lagjen Çair ka ndodhur një aksident trafiku ku të lënduar janë tre gra dhe një fëmijë.

Sipas dëshmitarëve në teren, aksidenti ka ardhur si pasojë e asaj që makina e markës Jugo me shpejtësi të madhe ka përplasur makinën e markës Pezho 307.

© ZHURNAL 19.04.2019, 18:35 | T.E. | 20,143 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."