JOZYRTARISHT: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
maqedonia
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës

Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës

Dibër, 21 prill, Zhurnal.mk – Zgjedhjet e mbajtura lokale sot në komunën e Dibrës ku në garë kanë qenë kandidatët e BDI-së Hekuran Duka dhe ai i ASH-së Arben Agolli kanë kaluar në mënyrë të qetë dhe shumë demokratike edhe pse dalja e votuesve nuk ka qenë në nivel të kënaqshëm, shkruan Zhurnal.mk

Megjithatë, Agjencioni i lajmeve Zhurnal nga burime jozyrtare mëson se Hekuran Duka kandidat i BDI-së është në epërsi kundrejt kandidatit të ASH-së Arben Agolli.

© ZHURNAL 21.04.2019, 20:03 | B.M. | 28,219 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."