Moti sot në vendin tonë
maqedonia
Moti sot në vendin tonë

Moti sot në vendin tonë

Shkup, 21 prill - Sot po mban mot me diell dhe me temperatura relativisht të larta që do të lëvizin nga 6 deri në 19 gradë celsius, gjatë gjithë ditës.

Gjatë ditës do të fryjë erë e dobët nga perëndimi prej 2 km/h. Lagështia e ajrit do të jetë e vogël kurse dukshmëria do të jetë deri 14.5 km largësi.

Gjatë ditës nuk ka asnjë mundësi që të ketë shi. Edhe në ditët në vijim do të ketë mot të ngjashëm.

© ZHURNAL 21.04.2019, 08:33 | Xh.I. | 829 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."