Kosova në serinë e dokumentarëve të Ashley Colburn (Video)
kulture
Kosova në serinë e dokumentarëve të Ashley Colburn (Video)

Kosova në serinë e dokumentarëve të Ashley Colburn (Video)

Erdhi nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës që t’i tregojë botës bukuritë dhe kapacitetet e Kosovës.

Ashley Colburn, është njëra ndër producentet më të njohura në SHBA.

Kush është ajo dhe cili është qëllimi i vizitës së saj në Kosovë, e mësoni në storien e Ardian Gaxherrit./KlanKosova

© ZHURNAL 30.04.2019, 11:52 | L.E. | 635 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."