Aksident i rëndë në Shkup, përmbyset vetura, në mesin e të lënduarve edhe dy fëmijë
kronika
Aksident i rëndë në Shkup, përmbyset vetura, në mesin e të lënduarve edhe dy fëmijë

Aksident i rëndë në Shkup, përmbyset vetura, në mesin e të lënduarve edhe dy fëmijë

 

Shkup, 30 prill- Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh tek qarkorja e Shkupit, pasi që një veturë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur transmeton Zhurnal. Në këtë aksident janë lënduar një grua dhe dy fëmijë.

Sipas informacioneve jozyrtare si shkaktar kryesor mendohet se ka qenë shpejtësia e madhe.

Gjatë ditës priten informacione shtesë.

© ZHURNAL 30.04.2019, 14:18 | L.E. | 19,446 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."