Sulmohen rëndë dy policë në fshatin Koliçan, ka patur dhe gjuajtje me armë
kronika
Sulmohen rëndë dy policë në fshatin Koliçan, ka patur dhe gjuajtje me armë

Sulmohen rëndë dy policë në fshatin Koliçan, ka patur dhe gjuajtje me armë


ZHURNAL.mk

© ZHURNAL 10.05.2019, 10:11 | Z.H. | 9,959 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."