Neymar drejt largimit nga PSG? (VIDEO)
sport
Neymar drejt largimit nga PSG? (VIDEO)

Neymar drejt largimit nga PSG? (VIDEO)

Ylli brazilian, Neymar, e ka ndryshuar mendjen për të ardhmen e tij dhe ka gjasë që të largohet nga skuadra Paris Saint-Germain.

 

Sipas le10sport, më herët futbollisti 27 vjeçar kishte vendosur që të qëndrojë me skuadrën franceze pasi që e kishte kuptuar se nuk do të gjente pagë më të mirë në ndonjë vend tjetër, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

 

Sidoqoftë, duke pasur parasysh lojën e dobët të PSG-së gjatë javëve të fundit, sulmuesi Neymar ka filluar që ta konsiderojë sërish largimin nga ky klub.

© ZHURNAL 10.05.2019, 11:10 | Z.H. | 2,846 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."