Burri bën gruan për spital në Podujevë
kosova
Burri bën gruan për spital në Podujevë

Burri bën gruan për spital në Podujevë

Një person nga Podujeva është arrestuar pasi që ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, në mes datës 8 dhe 10 maj.

Policia e Kosovës ka raportuar se çifti kishte pasur një mosmarrëveshje me ç’rast kishte ardhur edhe deri tek sulmi.

Sipas policisë gruaja pas lëndimeve të marra është trajtuar në Emergjencën e Podujevës, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© ZHURNAL 11.05.2019, 11:13 | T.E. | 956 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."