Zhduket një vajzë në Pejë
kosova
Zhduket një vajzë në Pejë

Zhduket një vajzë në Pejë

Një vajzë është zhdukur në Pejë pasi kishte shkuar në shkollë dhe nuk është kthyer më.

Rastin në Polici e ka paraqitur nëna e saj e cila ka deklaruar se nuk ka ndodhur asnjëherë që viktima të mos kthehet nga shkolla.

Policia njofton se rasti është duke u hetuar.

© ZHURNAL 12.05.2019, 11:55 | T.E. | 605 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."