Kjo është pamja e Loredanes në videoklipin e ri
showbiz
Kjo është pamja e Loredanes në videoklipin e ri

Kjo është pamja e Loredanes në videoklipin e ri

Reperja Loredana Zefi, që për publikun u bë shumë më e njohur pas lidhjes me reperin Mozzik, është përfshirë në një diskutomë të gjerë publik, shkruan “Kosovarja”. Kudo dhe ngado është duke u përfolur emri i saj dhe çështja tashmë dihet: Ajo po akuzohet për përvetësimin me anë të mashtrimit të qindra mijëra frangave nga një shtetase zvicerane, shkruan “Kosovarja”.Loredana, nën shoqërinë e bashkëshortit të saj dhe dy avokatëve, dje ka mbajtur një konferencë për media, ku vetë ka folur e ka thënë pak.

Ajo, ka treguar që ardhja e saj në Kosovë, përkon me realizimin e videoklipit të ri.

Kështu do të duket reperja në këtë klip, që vjen pas gjithë bujës që emri i saj po bënë në shtypin zviceran dhe shqiptar.

© ZHURNAL 12.05.2019, 12:09 | L.E. | 5,384 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."