Një aktore e thjesht si Margot Robbie
kulture
Një aktore e thjesht si Margot Robbie

Një aktore e thjesht si Margot Robbie

Margot Robbie, ka treguar këmbët e saj të tonifikuara dhe belin e saj të hollë derisa ka bërë një paraqitje tepër të thjesht në New York

Ajo sapo është kthyer nga një pushim i saj në Karaibe bashkëq me burrin e saj Tom Ackerley.

Të mërkurën, Margot Robbie është fotografuar në New York duke dalur nga hoteli i saj.

Aktorja bukuroshe australiane (28), ka treguar këmbët e saj të tonifikuara, ka pasur të veshur veshje të Channel derisa këmisha e saj thekson belin e saj.

© ZHURNAL 01.05.2019, 22:24 | T.E. | 654 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."