Sancho refuzon gjigantin që ofroi 100 milionë për të
sport
Sancho refuzon gjigantin që ofroi 100 milionë për të

Sancho refuzon gjigantin që ofroi 100 milionë për të

Jadon Sancho, nuk ka interes për një transferim prej 100 milionë dollarë në Manchester United këtë verë, raporton The Sun.

Klubet e shumëfishta në Angli dhe në Evropë mbajnë një interes në yllin e ri por zyrtarët e Borussia Dortmund janë të sigurtë se ai do të qëndrojë një mandat tjetër, përcjell ORAinfo.

 
 

Edhe nëse skuadrat janë të interesuar, Dortmund do të refuzojë të gjitha ofertat për të, pasi e shohin atë si një lojtar kryesor të ekipit të parë në sezonin e ardhshëm.

© ZHURNAL 12.05.2019, 08:24 | Z.H. | 2,200 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."