Park i ri argëtues me atraksione adrenaline në Shkup
maqedonia
Park i ri argëtues me atraksione adrenaline në Shkup

Park i ri argëtues me atraksione adrenaline në Shkup

Shkup, 13 maj - Shkupi ka fituar park të ri zbavitës adrenalin “Mega” i locuar menjëherë pas QS “Boris Trajkovski”.

Parku i zbavitjes ofron mbi 20 vozitje, ku 10 janë atraksione adrenaline, 10 vozitje familjare si dhe disa rekuizita interaktive.

Orari i punës së Parkut prej të hënës deri të enjten është nga 17:00-00:00, të premten deri në ora 01:00, të shtunën dhe të dielën prej orës 10:00-01:00.

 

Atraksione kryesore në “Mega” janë kamikazë, Kulla e lartë mbi 100 metra, Qilimi fluturues, Brejk Dens, Enterprajz, Shtëpia e frikës dhe Pop Stars- vozitje siç mund të shohim nëpër parqet tematike botërore.

© ZHURNAL 13.05.2019, 11:22 | Z.H. | 4,571 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."