Thellohet skandali – Nëna e Loredanës akuzohet se mori mijëra euro nga çifti zviceran
showbiz
Thellohet skandali – Nëna e Loredanës akuzohet se mori mijëra euro nga çifti zviceran

Thellohet skandali – Nëna e Loredanës akuzohet se mori mijëra euro nga çifti zviceran

Nëna e Loredanës akuzohet se kishte përfituar nga mashtrimi, shantazhi dhe zhvatja e së bijës ndaj çiftit zviceran.

Petra jo vetëm që ka transferuar para në konton e Loredanës. Siç raporton “20 minuten”, paratë e saj rrjedhin edhe tek anëtarët e shumtë të familjes së saj, shkruan “20 minuten”, përcjell Insajderi.

Përveç vëllait të Loredanës i cili akuzohet se mori 200 mijë franga nga çifti zviceran, në këtë skandal është përfshirë edhe nëna e Loredanës.

Ajo akuzohet se mori rreth 3500 franga zvicerane.

Në skandalin e Loredanës janë të përfshirë edhe anëtarët tjerë të familjes Zefi si dhe vëllai i Mozzik, Getinjo, shkraun media zvicerane.

Getinjo akuzohet se më 13 dhjetor të vitit 2017, kishte marrë 12 mijë franga nga Petra Z. Kjo dëshmohet edhe nga dokumenti i transaksionit, të cilin e disponon “20 minuten”. /Insajderi.com

© ZHURNAL 13.05.2019, 12:07 | L.E. | 6,492 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."