Ozil nuk largohet nga Arsenal
sport
Ozil nuk largohet nga Arsenal

Ozil nuk largohet nga Arsenal

Mesfushori Mesut Ozil ka bërë të ditur se nuk mendon të largohet nga Arsenali, ndonëse ka pasur mjaft raportime për të ardhmen e tij në klubin londinez. “Unë kam edhe dy vite tjera te Arsenali dhe ajo që ndodh më pas nuk është në dorën time. Do të shohim më vonë, por jam krenar të jem pjesë e Arsenalit dhe i lumtur në këtë klub”, ka deklaruar Ozil për “DAZN”, transmeton Koha Ditore.

© ZHURNAL 13.05.2019, 14:43 | Z.H. | 917 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."