“Kaderi” më e lumtur se kurrë pranë burrit të saj (Foto)
showbiz
“Kaderi” më e lumtur se kurrë pranë burrit të saj (Foto)

“Kaderi” më e lumtur se kurrë pranë burrit të saj (Foto)

 

Çifti duken shumë bukur Aktorja e njohur turke, Ceren Yalazoğlu tek ne u “Më fal”, e cila në rolin e “Kaderit” njihet si vajzë që nuk është e kënaqur me jetën e saj provinciale. 

27 vjeçarja në këtë serial luan rolin e vajzës së vogël, e cila dashurohet në njerëz të gabuar. 

Por, në jetën reale aktorja gëzon një jetë të lumtur, me bashkëshortin e saj, Osman Karakoç. “Kaderi” asnjëherë nuk heziton të ndaj momente të lumtura për fansat e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, aktorja në Isntagram së fundmi ka publikuar një fotografi bashkë me personin e saj të zemrës, të cilët duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit. Ceren është martuar në vitin 2013 me Osman Karakoç, çifti për ditën e tyre të rëndësishme kishin kishin organizuar një festë të madhe ku kishin mbledhur familjarë dhe shoqëri të tyre. /21Media

© ZHURNAL 13.05.2019, 21:16 | L.E. | 15,274 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."