iPhone i ri X R2, do të vijë me ngjyra të pazakonta
teknologji
iPhone i ri X R2, do të vijë me ngjyra të pazakonta

iPhone i ri X R2, do të vijë me ngjyra të pazakonta

Një raportim nga sajti teknologjik në Japoni, thotë se Apple do publikojë modelin e ri të iPhone X R2 me ngjyrë jeshile dhe vjollce.

iPhone X R2 i cili pritet të dalë në Shtator 2019 është pasardhës i iPhone XR i cili doli vitin e kaluar dhe ka po ashtu ngjyra të ndezura.

Raportimi vie nga sajti japonez MacOtakara, i cili ka lidhje brenda Apple dhe prodhuesve në Azi.

Ngjyrat e reja janë zgjedhje të guximshme për Apple meqenëse nuk është prodhuar iPhone ngjyrë jeshile dhe vjollce asnjëherë.

© ZHURNAL 13.05.2019, 22:33 | L.E. | 866 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."