Gili humbi 27 kilogram për 4 muaj, zbulon dietën që ka bërë
showbiz
Gili humbi 27 kilogram për 4 muaj, zbulon dietën që ka bërë

Gili humbi 27 kilogram për 4 muaj, zbulon dietën që ka bërë

Gili e zbulon dietën, me të cilën humbi 27 kg.

Gjatë edicionit të “Prive” me 11 maj, këngëtarja shumë e dashur për ne Gili, ndau eksperiencën e saj me dietë dhe sa kilogrami i humbi për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo tregon se si i ktheu formën e saj të dikurshme duke humbur 27 kilogramë për 4 muaj, e dieta që mbajti ishte pikërisht “The Paleo Diet”.

Kjo dietë përfshin një plan ushqimi bazuar në ushqime të ngjashme që kanë ngrënë njerëzit në kohën e paleolitit.

Në planin ushqimor të dietës përfshihen mishi, peshku, perime, arra dhe fara – ushqime që në kaluarën janë mbledhur nga gjuetia.

© ZHURNAL 13.05.2019, 09:22 | L.E. | 18,147 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."